Jak wydluzyc stosunek?


Wiele kobiet narzeka na długość stosunku ze swoim partnerem. Mówiąc kolokwialnie, Panowie zbyt szybko kończą stosunek. Wywoływane jest to przez szereg różnych czynników. Istnieje wiele metod, które pozwalają wydłużyć czas stosunku.

Suplementy diety

Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest stosowanie suplementów diet. Specjalistyczne preparaty mają na celu opóźnić wytrysk i zmniejszyć podniecenie u mężczyzn, co pozwala wydłużyć stosunek do nawet kilkunastu-kilkudziesięciu minut. Efektywność tychże preparatów jest jednak bardzo zróżnicowana.

Zmiana trybu życia na zdrowszy

To rozwiązanie bardzo często zalecane przez sekuologów. Według licznych badań, to właśnie niezdrowy tryb życia (nieprawidłowe odżywianie, brak aktywności fizycznej) powoduje problemy ze sprawnością seksualną, w tym także przedwczesny wytrysk. Radykalna zmiana trybu życia na zdrowszy okazuje się być skuteczna w wielu przypadkach.

Rezygnacja z używek

Alkohol, papierosy czy narkotyki – to źródła wielu toksycznych związków, które mogą przyczyniać się nie tylko do problemów z długością stosunku, ale także impotencji. Należy bezwzględnie zrezygnować z ich wykorzystania jeśli występują jakiekolwiek problemy ze sprawnością seksualną u mężczyzn.

Psychoterapia

Psychoterapia to rozwiązanie niezwykle skuteczne. Szacuje się, że cztery na pięć przypadków przedwczesnej ejakulacji to wynik zaburzeń w psychice. Często problem ten można wyeliminować poprzez zbudowanie pewności siebie, poprawienie samooceny i eliminację lęku przed niezaspokojeniem partnerki.

Relaks

Zrelaksowany, zregenerowany organizm jest zdecydowanie bardziej wydajniejszy, także w kwestii zbliżeń seksualnych. Każdego dnia należy poświęcać minimum kilkadziesiąt minut na wyciszenie się i pełen relaks. Czas „dla siebie” jest niezwykle ważny. Ciągła pogoń, może skutkować licznymi zaburzeniami (w tym seksualnymi).

Pamiętaj: przedwczesna ejakulacja może być również wywoływana przez zaburzenia neurologiczne, dlatego też najrozsądniej jest skonsultować swoją przypadłość ze specjalistą (urologiem lub seksuologiem).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *