3 sposoby wiekszy biust


Duży, jędrny biust stanowi marzenie wielu Pań. Nie ma w tym nic dziwnego – kobiety pragną wyglądać atrakcyjnie, a bez wątpienia piersi mają ogromny wpływ na urodę.

Panie podejmują różne kroki w celu poprawy wyglądu biustu. Korzystają ze specjalnych biustonoszy push-up, konturują piersi oraz stosują różne preparatu ujędrniająco-powiększająco (doustnie i miejscowo). Dzisiaj pragniemy pokrótce przedstawić trzy sprawdzone rozwiązania, które gwarantują efektywność na najwyższym poziomie.

Zabiegi kwasem hialuronowym
Zabiegi powiększania biustu przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego to bardzo powszechne rozwiązanie, które gwarantuje doskonałe rezultaty przy małej inwazyjności. Wszakże, proces powiększania realizowany jest przy wykorzystaniu cienkiej igły. Praktycznie, już po 2-3 tygodniach nie ma żadnych śladów po zabiegu.

Zabieg powiększania kwasem hialuronowym jest niestety nietrwały. Efekty utrzymują się maksymalnie do trzech lat. Kobiety pragnące stale podtrzymywać rezultat zmuszone są do cyklicznego uzupełniania wszczepionej substancji.

Zabiegi lipomodelingu
Lipomodeling to nic innego jak powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową. Pacjentce przeszczepiany jest materiał pobrany w czasie liposukcji (pierwsza część zabiegu).

Największą zaletą lipomodelingu jest naturalny efekt. Po piersiach absolutnie nie widać żadnej chirurgicznej ingerencji.

Wadą tego rozwiązania jest jednak to, że trudno jest określić finalny efekt, gdyż uzyskana (pobrana) tkanka tłuszczowa ma zróżnicowaną przyswajalność. Może ona wynosić zarówno 20, jak i nawet 80%.

Implanty piersiowe
Zdecydowanie najpopularniejszym rozwiązaniem jeśli chodzi o zabiegi powiększania biustu jest wszczepianie implantów piersiowych. To zabieg inwazyjny, ale przy tym gwarantujący zdecydowanie najtrwalsze i najlepsze rezultaty.

Pacjentka ma pełną swobodę jeśli chodzi o wybór implantu. Może zdecydować o jego kształcie, wielkości, rodzaju wypełnienia i umiejscowieniu. Ta forma zabiegowa praktycznie daje nieograniczone możliwości. Dodatkowo, zabieg ten jest najtrwalszy – efekty utrzymują się dożywotnio.

A Ty, droga czytelniczko – z której metody skorzystałabyś najchętniej?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *